بيمارستان آموزشي و درمانی امام (ره) ساري
۱۳۹۸ شنبه ۳ فروردين
br ENGLISH
تاریخ: 1397/03/23 تعداد بازدید: 12
بسم الله الرحمن الرحيم اللّهُمَّ اَهْلَ الْكِبْرِيَاءِ وَالْعَظَمَهِ وَاَهْلَ الْجوُدِ وَالْجَبَروُتِ وَاَهْلَ الْعَفْوِ وَالرَّحْمَهِ
رمضان ماه دلدادگي به پروردگار، ماه ضيافت الهي، ماه انس با قرآن و ماه رحمت و مغفرت به پايان رسيد و اينك با دلهايي مالامال از عشق و محبت و با آرزوي اينكه طاعات و عباداتمان مقبول درگاه خداوند متعال قرار گرفته باشد و بهره كافي را از اين ماه پرخير و بركت برده باشيم به پيشواز عيدسعيدفطر مي رو يم.

بسم الله الرحمن الرحيم
اللّهُمَّ اَهْلَ الْكِبْرِيَاءِ وَالْعَظَمَهِ وَاَهْلَ الْجوُدِ وَالْجَبَروُتِ وَاَهْلَ الْعَفْوِ وَالرَّحْمَهِ

عيد سعيد فطر، روز نمايان شدن فطرت و جلوه زيبايي عشق ذاتي انساني به پروردگار يكتاست و جشن عيد فطر، تجلي اوج يك ماه بندگي و عبوديت پروردگار متعال و يك ماه سازندگي و وارستگي و معراج انساني است.

رمضان ماه دلدادگي به پروردگار، ماه ضيافت الهي، ماه انس با قرآن و ماه رحمت و مغفرت به پايان رسيد و اينك با دلهايي مالامال از عشق و محبت و با آرزوي اينكه طاعات و عباداتمان مقبول درگاه خداوند متعال قرار گرفته باشد و بهره كافي را از اين ماه پرخير و بركت برده باشيم  به پيشواز عيدسعيدفطر مي رو يم.

روابط عمومي مركز آموزشي درماني امام خميني(ره)ساري  فرارسيدن عيد سعيد فطرو حلول ماه مبارك شوال ، اين روز الهي كه روز پاداش دادن به بندگان صالح و صابر خداوند است را به تمام مسلمين جهان به ويژه به محضر مقام معظم رهبري(مدظله العالي) و كاركنان محترم اين مركزصميمانه تبريك و تهنيت عرض مي نمايد .

روابط عمومي مركز آموزشي درماني امام خميني(ره)ساري

بسم الله الرحمن الرحيم اللّهُمَّ اَهْلَ الْكِبْرِيَاءِ وَالْعَظَمَهِ وَاَهْلَ الْجوُدِ وَالْجَبَروُتِ وَاَهْلَ الْعَفْوِ وَالرَّحْمَهِ
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal